Biz Kimiz?

2015  yılında Ebru Bilyeli tarafından kurulan Asil Mimarlık, kreatif tasarımları modern uygulamalarla buluşturarak, mimari ve iç mimari alanlarında ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Birbiri ile ilişkili 3 disiplini: mimari, iç mimari ve mühendisliği bünyesinde toplayarak; tasarım, danışmanlık, proje geliştirme ve yönetimi, uygulama, kontrol ve taahhüt hizmetleri sunan Asil Mimarlık, gerek yurt içi, gerek yurt dışında farklı büyüklük ve çeşitlilikte projeler gerçekleştirmektedir.

Yeni malzeme teknolojilerini takip edip uygularken, doğru detay çözümlerini oluşturabilmek ve bilinen çözümleri dönüştürebilmek, tasarımları başarılı ürünler haline getirebilmek için çok önemlidir. Bu çerçevede; Asil Mimarlık, sahip olduğu vizyon ve bilgi birikimini bir araya getirerek hem tasarım, hem de uygulamada doğru çözüme ulaşmayı hedeflemektedir.

Proje Süreci; toplantı, yerleşim planı, renk ve konsept uyumu, detay, yapım ve teslim süreçlerinden oluşmaktadır.

toplanti-min

TOPLANTI

İhtiyaçlarınızı doğru analiz etmek ve sizleri tanımak bizim için sürecin en önemli basamağıdır. Bir araya geldiğimiz ilk andan itibaren projenizi sizler ile birlikte, sizler için çalışmaya başlarız.

yerlesim-plani-min

YERLEŞİM PLANI

Öncelikli olarak, doğru kurgulanmış, ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabilen, makine gibi çalışan bir plan çözümünü oluşturmayı amaçlarız. Böylece uzun vadeli olarak sizleri tatmin edebilecek bir mimari mekanın temelleri atılmış olur.

renk-konsept-uyumu2-min

RENK VE KONSEPT UYUMU

Yerleşim planını üçüncü boyuta çıkarttığımız bütçe, ihtiyaç ve ortak zevklerimize göre oluşan tasarımı görselleştirdiğimiz adımdır. Bu aşamada birlikte zevkle oluşturduğumuz hayali gerçeğe taşıyabilmek bizler için çok önemlidir.

detay-min

DETAY

Projenin tüm detayları, elektriğinden mekaniğine, aydınlatmadan mobilyasına, tüm elemanları ile en ince ayrıntısına kadar şekillendirilir ve sizler için çözümlenir. Doğru çözümler ile, optimum konfor koşullarını sağlayacak adımları bu aşamada atarız.

yapim-min

YAPIM

Projeyi alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte, iş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde, sorunsuz şekilde, tüm elemanları ile anahtar teslim olarak gerçeğe taşırız.

teslim-min

TESLİM

Söz verdiğimiz şekilde, söz verdiğimiz tarihte alanı sizlere teslim ederiz. Teslim sonrası her türlü ihtiyacınızı ömür boyu takip ederiz. Sizlere ise yeni mekanınızın keyfini sürmek kalır…

Başlamaya hazır mısın?
Bize Ulaşın!

sizin için düşlediğiniz hayatı yaşamak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek...