Banyo Tasarımları

Akşam eve geldiğinizde günün tüm yorgunluğunu atmak için güzel bir banyoda vakit geçirmek çoğumuzun arzusu. Günün  yorgunluğunu attığımız, keyifli  dakikalar geçirdiğimiz, rahatladığımız banyolarımızın daha güzel olmasını, içeriye girdiğimizde  kasvetli bir ortamdan çok, ferahlatıcı ve güzel dekora edilmiş bir ortam olmasını hepimiz dileriz.

 

Banyolar büyük veya küçük olsun, her zaman iyi düşünülmüş ve dikkatle tasarlanmış olmalıdır. Estetik görünümün yanında verimli bir şekilde kullanılmalı ve kullanıcılara işlevsel olarak hizmet etmelidir. Asil Mimarlık, en ideal banyo tasarımlarını tercihinize sunuyor. Islak hacimlerde tamamlayıcı ürünler olarak tercih ettiğimiz banyo aksesuarları ile iç mimari tasarımlarımızı kuvvetlendiriyoruz. Bu sayede banyo tasarımında şıklığı artıran son dokunuşlarımızı tamamlayarak, keyifli bir yaşam alanı teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Uzun süreli kullanımlar ve estetiği bir arada ıslak hacim tasarımına taşımak mümkün… Asil Mimarlık, banyo tasarımı önerilerimizde özel seramik serileri ile doğal taşların bir arada kullanımına yer veriyoruz. Bu sayede nefes alabilen mekanlar temin ediyoruz. Günümüzde suya dayanıklı olarak geliştirilen duvar kâğıtlarını da doğru uygulama sayesinde gönül rahatlığı ile ıslak hacimlerde kullanabiliyoruz.

 

  • Banyo dekorasyonu ne kadara mal olur?
  • Banyomu daha geniş nasıl gösterebilirim?
  • Mevcut bir banyonun yenilenmesi ne kadar bir süre alır?
  • Banyomun tasarımında farklı neler yapılabilir?

 

Aklınızdaki tüm sorular için, Asil Mimarlık müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için lütfen tıklayın.